Warsztaty „Poznaj siebie”

Klasa 2 c wraz z pomocą nauczycieli zorganizowała 30 marca warsztaty „Poznaj siebie”. Uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach z języków – rosyjski i grecki – prowadzonych przez Panią Ksanti Papę i Panią Jolantę Janoszkę. Była okazja, aby wykazać się artystycznie na warsztatach z robienia toreb u Pani Agnieszki Berkowskiej. Z kolei Pani Alina Słupska zorganizowała Fitness na piłkach dla dziewcząt i z hantlami dla chłopaków, a u Pani Iwony Duczemińskiej uczniowie zagłębiali tajniki programów graficznych. Do naszej szkoły przyjechali również asystenci pana Chałata, którzy przeprowadzili warsztaty Survivalowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a Pani Joannie Hreczak i uczniom klasy 2 c za przygotowanie warsztatów!