Drzwi Otwarte ZS1

Zgodnie z tradycją, Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu zaprasza na organizowane przez siebie Drzwi Otwarte! Odbędą się one w dniach 7 – 8 kwietnia. Pierwszego dnia w godzinach od 10:00 do 16:00, a drugiego od 10:00 do 13:00. Chcemy w ten sposób choć trochę dać uczniom gimnazjów szansę poczucia atmosfery szkoły oraz dobrą okazję do bliższego poznania naszej oferty edukacyjnej. Nasza szkoła kształci uczniów w czteroletnim technikum, w następujących kierunkach: technik informatyk, technik handlowiec, technik organizacji reklamy oraz technik przemysłu mody. Nasza oferta edukacyjna to także zasadnicza szkoła zawodowa z kierunkami: krawiec i sprzedawca. Ponadto proponujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe. Oferujemy również szkołę policealną z kierunkami: optyk, opiekunka środowiskowa oraz asystent osoby niepełnosprawnej. Poza możliwością zwiedzania szkoły i zapoznania się z kierunkami kształcenia, na naszych gości będą również czekać przygotowane przez uczniów i nauczycieli, liczne atrakcje.

Zatem czekamy na Was podczas Drzwi Otwartych 2017. Do zobaczenia!

A w przyszłości, mamy nadzieję, do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2017/2018 🙂

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz również do naszego wydarzenia na facebook’u.

Do zwiedzania przygotowaliśmy następujące atrakcje: (również w formie tabelki, jako zdjęcia)

• Finał Turnieju CS:GO
  • Tworzenie reklamy
  • Warsztaty „Techniki kolażu”