Gala zwieńczająca 30. edycję Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

15 maja 2024 w przepięknej Sali Wielkiej we wrocławskim Ratuszu, odbyła się uroczysta gala zwieńczająca 30. edycję Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

W wydarzeniu wzięły udział: p. Agnieszka Berkowska, opiekunka szkolnego wolontariatu oraz uczennica klasy 4c Victoria Malec – uczestniczka tegorocznego konkursu. Obecna była także pani Agnieszka Ratajczak-Mucharska, która od wielu lat zasiada w jury konkursowym.

Wszystkie trzy panie otrzymały podziękowania z rąk pana Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, podobnie jak wszyscy opiekunowie szkolnych kół wolontariatów, uczestnicy konkursu, oraz osoby, które go wspierają od wielu lat.

Ciepłym słowem podziękowali Wolontariuszom także Przewodnicząca Rady Miejskiej Wrocławia Agnieszka Rybczak, Dolnośląska Kurator Oświaty Ewa Skrzywanek, Dyrektor Departamentu Edukacji UM Wrocławia Jarosław Delewski i Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu Bohdan Aniszczyk.

Była to niezwykle miła uroczystość, perfekcyjnie przygotowana, i zakończona słodkim poczęstunkiem i przestrzenią do integracji i świętowania.

Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom a Zespołowi Wolontariat Wrocław bardzo dziękujemy za ogromny wysiłek, ale też troskę i uważność włożone w przygotowanie uroczystości i zadbanie o jej każdy, najmniejszy szczegół! To był piękny czas!