Uroczystość wręczenia wyróżnień prezydenta Wrocławia dla zaangażowanej społecznie młodzieży

10 stycznia 2024 w Sali Wielkiej Starego Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień prezydenta Wrocławia dla zaangażowanej społecznie młodzieży oraz współpracujących z nią naukowców, nauczycieli, przedstawicieli organizacji pozarządowych Wrocławia.

Z racji wyjątkowego zaangażowania w liczne działania na rzecz naszego miasta, my także otrzymaliśmy zaproszenie na tę piękną i bardzo sympatyczną uroczystość.
Naszą szkołę reprezentowało ośmioro przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, pod opieką p.Agnieszki Ratajczak-Mucharskiej oraz pani Dyrektor Elżbieta Ilska.

Wyróżnienie z rąk pana Prezydenta dla społeczności uczniowskiej, odebrały Victoria Malec i Maja Kizielewicz, a pani Agnieszka Ratajczak-Mucharska otrzymała wyróżnienie za swój wkład ekspercki w rozwój Wrocławskiej Koncepcji Edukacyjnej.
Po części oficjalnej, był czas na wspólne zdjęcia, „przybicie piątki” z Panem Prezydentem oraz mniej formalne pogaduszki.

Okazuje się, że uczniowie Słubickiej czują się jak ryby w wodzie na wrocławskich salonach i swobodnie podejmują dialog w istotnych dla siebie kwestiach 😉 ❤
Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i spontanicznym networkingiem pomiędzy uczestnikami.

Wrocławska Koncepcja Edukacyjna i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie do wszelkich aktywności i inicjatyw na rzecz Wrocławia ale i naszego rozwoju – dzięki Wam możemy rozpościerać skrzydła!
Dziękujemy cieplutko również za trud organizacji tego jak i grudniowego spotkania ❤ ❤ ❤

fot. Tomasz Hołod (portal Wrocław.pl)