Konkurs Najlepsi uczniowie w zawodach w 2015 r.

Dzisiaj reprezentacje z naszej szkoły startują w etapie regionalnym Konkursu Najlepsi uczniowie w zawodach 2015 r..
Reprezentować nas będą:
16.02.2015 drużyna z klas technik informatyk: Jarek Paweł, Kubiak Robert, Galantowicz Maciej; opiekun: pan Stefan Chałat,
17.02.2015 drużyna z klasy technik handlowiec: Hołowińska Monika, Zawiślak Patrycja, Trela Brygida; opiekun: Ksanti Papa,
23.02.2015 drużyna z klasy technik organizacji reklamy: Kasiewicz Kamila, Delipacy Jakub, Dojs Monika; opiekun: Anna Kietlińska-Wróbel.
Konkurs  organizowany jest w ramach projektu systemowego pn. Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet IX, Działanie 9.2).
Życzymy powodzenia:)